پمپ دنده ای چدنی(طرح کامرشیال و پرمکو)

پمپ های دنده ای، قابلیت مکش سیال و همینطور پمپاژ سیالات با گرانروی پایین، متوسط و زیاد را با قدرت بالایی دارند. این پمپ ها از انواع پمپ های جابجایی مثبت هستند که سیال به واسطه چرخیدن چرخ دنده ها جابجا می شود. پمپ های دنده ای به انواع داخلی و خارجی تقسیم می شوند.

شرکت نیوان علاوه بر هیدرولیک صنعتی، در هیدرولیک موبایل و ماشین آلات راهسازی نیز به تولید محصولات و ارائه خدمات می پردازد.  یکی از پرکاربردترین پمپ های مورد استفاده در جرثقیل ها، لودرها، کامیون های کمپرسی و بسیاری از سایر ماشین آلات سنگین پمپ های دنده ای با پوسته چدنی می باشد. شرکت نیوان توانایی تعمیر  اساسی، ساخت و تامین قطعات، مونتاژ و تست، تامین پمپ های کامل و جایگـزینی ایـن پمـپ ها را داراست.

 

پمپ دنده ای چدنی

جهت مشاوره رایگان و همچنین سفارش و دریافت قیمت و هزینه ها، با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید. 

فهرست مطالب

پمپ دنده ای چدنی رولربرینگی (فشار کاری تا 170 بار) سری P30, P50, P75

مشخصات پمپ دنده ای چدنی سری P30, P50, P75

مشخصات فنی پمپ دنده ای مدل P30
پمپ دنده ای چدنی مدل P50
پمپ دنده ای چدنی مدل P75

پمپ های دنده ای چدنی بوشی (فشار کاری تا 240 بار) سری P330, P350, P365

مشخصات پمپ دنده ای چدنی سری P30, P50, P75

مشخصات فنی پمپ دنده ای مدل P330

جهت ثبت سفارش و کسب اطلاع از جدیدترین لیست قیمت ها و مشاوره رایگان قبل از خرید با متخصصان ما تماس بگیرید.

انواع پمپ دنده ای (پمپ غلیظ کش)

پمپ های دنده ای که به پمپ های غلیظ کش نیز معروف هستند، در 2 نوع پمپ دنده ای داخلی و خارجی تولید میشوند. پمپ های دنده ای با توجه مکانیزمی که دارند توانایی این را دارند که حجم قابل توجهی سیال را داخل خود محصور نمایند و این سیال محصور شده را با قدرت و فشار زیادی پمپاژ نمایند. در واقع میتواند گفت که پمپ های دنده ای یکی از انواع هیدروپمپ ها هستند. 

مکانیزم عملکرد پمپ های دنده ای 

داخل پمپ های دنده ای چرخ دنده هایی تعبیه شده است که سیال با چرخش این چرخ دنده ها میتواند به داخل پمپ کشیده شود و باز از طریق چرخش چرخ دنده ها به شمت بیرون پمپاژ گردد. چرخش یکدست و بدون پالس در این پمپ ها را میتوان از ویزگی ها و مزایای این پمپ ها عنوان کرد. عملکرد این پمپ ها برای مکش و پمپاژ سیال بدین گونه است که با چرخش چرخ دنده در یک جهت خاطیت مکش ایجاد شده و سیال داخل پمپ کشیده می شود و یا چرخش برعکس چرخ دنده ها، سال درون مخزن به بیرون پمپاژ می گردد. 

پمپ های دنده ای قابلیت مکش و پمپاژ انواع مختلف سیالات رقیق مانند آب، روغن، بنزین و انواع حلال ها و همینطور انواع سیالات غلیظ مانند آسفالت، چسب، قیر و شکلات را دارند. 

انواع روغن های داغ، روانکارهای صنعتی، سوخت ها مانند بنزین، گازوئیل، نفت و مازوت و… از جمله موادی هستند که میتوان با استفاده از  پمپ دنده ای آن ها را پمپاژ نمود. 

به خاطر گستردگی قابلیت این پمپ ها، در اکثر صنایع شیمیایی و غذایی مانند کارخانه های شکلات سازی، صابون سازی، پالایشگاه ها و… کاربرد دارند.